Reprezentacja w czasie kontroli i przed organami administracji

Wiemy
jak Tobie
pomóc.

ZADZWOŃ

Szeroko rozumiane kontrole oraz postępowania przed organami administracji zazwyczaj są dla przedsiębiorców stresujące. W trakcie ich trwania często pojawiają się problemy, których przedsiębiorca nie był w stanie przewidzieć wcześniej. W postępowaniach przed organami administracji nie warto występować samodzielnie, a do kontroli należy się przede wszystkich dobrze przygotować.

Naszych Klientów kompleksowo prowadzimy przez każdy z etapów postępowania administracyjnego. Doradzamy również jakie środki prewencyjne należy podejmować, aby uniknąć wzmożonej liczby kontroli oraz reprezentujemy w trakcie ich trwania. Zapewniamy:

  • Profesjonalne zastępstwo prawne przed organami administracji w sprawach m.in. z zakresu prawa podatkowego, budowlanego, zagospodarowania przestrzennego oraz innych, w zależności od potrzeb Klienta.
  • Przygotowanie pism i dokumentów, niezbędnych w postępowaniu administracyjnym.
  • Reprezentację na każdym z etapów postępowania, również w postępowaniu odwoławczym.
  • Kontrolę nad terminowym i prawidłowym przebiegiem postępowania.
  • Kompleksowe doradztwo prawne w celu uniknięcia wzmożonej liczby kontroli.
  • Reprezentację w trakcie kontroli.

Każdy świadomy przedsiębiorca wie jak ważne jest prawidłowe i terminowe działanie w sprawach przed organami administracji. Z przyjemnością pomożemy Twojej firmie zarówno z problemami w zakresie kontroli, jak również profesjonalnie i bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez postępowanie administracyjne.

Nasi Eksperci pomogą rozwiązać Ci problemy

ZADZWOŃ