Obsługa branży targowej

Wiemy
jak Tobie
pomóc.

ZADZWOŃ

Branża targowa wraz z całym zapleczem biznesowym jest niezwykle ważna dla polskiej i światowej gospodarki.

Tymczasem w obliczu pandemii koronawirusa w ciągu zaledwie kilku miesięcy, sytuacja w międzynarodowej branży wystawienniczej zmieniła się diametralnie. Przedsiębiorcy realizujący m.in. usługi projektowania i budowy stoisk targowych dla branży EXPO, niemal z dnia na dzień stracili podstawowe źródło utrzymania. Trudności występują także po stronie wystawców. Aktualne, niewątpliwie wyjątkowe okoliczności, rodzą wiele wątpliwości o charakterze prawnym, z którymi trudno poradzić sobie bez pomocy ekspertów.

Klientom z branży EXPO udzielamy wsparcia w uregulowaniu sytuacji biznesowej w obliczu odwoływanych imprez oraz niepewnych terminów w przyszłości. Pomagamy w szczególności biurom projektowym i firmom wykonawczym, przygotowującym stoiska targowe na międzynarodowe eventy. Wspieramy także wystawców związanych kontraktami z organizatorami targów i dostawcami wyposażenia, którzy z powodu pandemii zmuszeni byli odwołać swoje uczestnictwo w wydarzeniu.

Wyróżnia nas doskonała znajomość branży targowej i wystawienniczej, zarówno od strony firm, które uczestniczą w targach i wystawach na całym świecie, jak również uczestników i sponsorów.
Z przedsiębiorcami z branży targowej pracujemy od lat. Możemy zaproponować sprawdzone, praktyczne rozwiązania, dzięki którym możliwa będzie znaczna minimalizacja strat związanych z pandemią. 

Wspieramy Klientów m.in. w:

  • rozwiązywaniu szeroko rozumianych problemów na tle zawartych umów,
  • kwestiach prawnych związanych ze zwrotem zaliczek/zadatków,
  • negocjacjach z parterami biznesowymi,
  • wszelkich formalnościach, związanych z odwołaniem uczestnictwa w targach lub przełożeniu ich na inny termin,
  • trudnościach na tle prawa pracy.

Nasi Eksperci pomogą rozwiązać Ci problemy

ZADZWOŃ